Noslēdzies projekts "Tiešsaistes dizaina darbnīca un produktu personalizācijas terminālis"

30.04.2024.


SIA “TechGym”, kurš atrodas Ventspils Augsto tehnoloģiju parkā, Ventspilī,  izstrādājis “Tiešsaistes dizaina darbnīcu un produktu personalizācijas termināli” (projekta Nr. NAGS1-IES-2021/23, līguma Nr. NP-2022/68).

Projekta ietvaros tika izstrādāta digitāla platforma “Upprint studio”, ar kuras palīdzību ir iespēja izveidot dizainus - interjera, dekora un pašlīmējošo produktu apdrukai.

Attiecībā pret tradicionālo interjera, dekora un pašlīmējošo produktu ražošanas un izplatīšanas veidu, jaunizveidotā platforma atvieglos personalizētu produktu ražošanu un uzglabāšanu vairumā, samazinot izmaksas, atstājot pozitīvu ietekmi uz vidi.

2024. gada 25. aprīlī Ventspilī notika projekta noslēguma pasākums. Tikšanās laikā tika aplūkoti sasniegtie rezultāti un auditorija tika iepazīstināta ar izstrādāto rīku un tā funkcijām.

Projektu īsteno SIA “TechGym” sadarbībā ar International Developement Norway AS, Ltd.

Projekts tiek īstenots Norvēģijas finanšu instrumenta 2014.-2021. gada perioda programma “Uzņēmējdarbības attīstība, inovācijas un mazie un vidējie uzņēmumi” neliela apjoma grantu shēmas “Zaļo inovāciju un informācijas un komunikācijas tehnoloģiju produktu izstrāde” ietvaros. Projekta budžets ir  157 308,04 EUR, no kuras Norvēģijas finanšu instrumenta (Norvēģijas grants) līdzfinansējums ir  110 115,62 EUR. Projekta īstenošanas periods – no 2022. gada 1. novembra līdz 2024. gada 30. aprīlim.

Vairāk informācijas:
Sandra Rožkalne
Projekta vadītāja
[email protected]